O serwisie

Muzyka dawna w Polsce zyskuje z roku na rok na znaczeniu. Cieszymy się coraz większa liczbą koncertów, festiwali i kursów, na których możemy posłuchać wybitnych artystów.
Serwis MuzykaDawna.info wychodzi naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy i stawia sobie za cel zbieranie informacji o tego typu wydarzeniach, aby w jednym miejscu w dogodny sposób powiadamiać o nich. Dla organizatorów koncertów jest to możliwość trafienia z informacją bezpośrednio do osób zainteresowanych muzyką dawną a dla muzyków promocji swego dorobku. Zamieszczanie sylwetek artystów i zespołów oraz zamieszczanie zapowiedzi koncertów jest i pozostanie bezpłatne.

Zapraszam serdecznie do logowania się do serwisu i zamieszczania informacji na temat bieżących wydarzeń, nadchodzących koncertów. Wpisy są publikowane po zatwierdzeniu przez redakcję Serwisu.
Serdecznie zapraszam do współpracy z serwisem MuzykaDawna.info . Aby uzyskać możliwość samodzielnego publikowania artykułów i zapowiedzi prosimy o kontakt.

Bardzo prosimy o wszelkie uwagi dotyczące treści i funkcjonowania tego miejsca w Internecie. Są one bardzo cenne, gdyż pozwolą dostosować serwis do Państwa oczekiwań. Aby mógł się on rozrosnąć o ciekawe artykuły czy recenzje, potrzeba jeszcze czasu i współpracy autorów, których zapraszamy do wspólnego działania.

Mamy nadzieję, że inicjatywa spotka się z życzliwością wszystkich osób, którym muzyka dawna jest bliska.

Redakcja serwisu MuzykaDawna.info
redakcja (at) MuzykaDawna.info
tel. +48 502 348 835