Beethoven non plus ultra, epizod VIII

Data: 
2017.05.21 19:00
Miejscowość: 
Szczecin
Olga Pasiecznik

Bilety na występy tej Artystki są rozchwytywane z prędkością operowych koloratur, z których słynie na całym Świecie. Szczeciński Festiwal Muzyki Dawnej zabiegał o Nią od dawna i czekał na to wydarzenie od dziesięciu lat. Nie występowała dotąd z Orkiestrą Famd.pl, a Jej udział w cyklu Beethoven non plus ultra  będzie absolutną szczecińską premierą. Już w najbliższą niedzielę Szczecin usłyszy Jej niezrównany talent, niepowtarzalną urodę głosu oraz brawurową muzykalność w kreacji dzieł Felixa Mendelssohna i Ludwiga van Beethovena. Tych niezwykłych arii nie śpiewał dotąd nikt w polskim Szczecinie.

            Zapraszamy na uroczysty koncert finałowy Festiwalu w niedzielę 21 maja 2017 roku, o godzinie 19:00 w Sali Głównej Trafostacji Sztuki w Szczecinie, podczas którego wystąpi z towarzyszeniem skrzypka Grzegorza Lalka oraz Orkiestry Fundacji Akademia Muzyki Dawnej pod dyrekcją Pawła Osuchowskiego – światowej sławy sopranistka Olga Pasiecznik.

            Ostatnia pula biletów w przedsprzedaży do zamówienia przez www.famd.pl sprzedaż bezpośrednia w Republice Rozmaitości Fanaberia oraz na godzinę przed rozpoczęciem koncertu w Trafostacji Sztuki. Zapraszamy!!!

21.05.2017, niedziela, godzina 19:00

Trafostacja Sztuki w Szczecinie, ul. Świętego Ducha 4

koncert finałowy Festiwalu

Beethoven non plus ultra, epizod VIII

Wykonawcy: 

Olga Pasiecznik – sopran
Grzegorz Lalek – skrzypce
Orkiestra Famd.pl
Paweł Osuchowski
– dyrygent

W programie:

Felix Mendelssohn-Bartholdy Infelice Op.94, IV Symfonia A-dur Op. 90 "Włoska"
Ludwig van BeethovenAh! Perfido Op. 65, VIII Symfonia F-dur Op. 93

Bilety w cenie 40/30 zł. w przedsprzedaży 30/20 zł.